Nejnovější recenze ze sekce Přípravky pro péči o řasy a obočí

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

Přidáno: 21. listopadu 2023

• Snadné použití
  • Hustší řasy po užívání
  • Delší řasy
  • Po nanesení štípe

S Rimia Sérum jsem spokojená. Řasy po delším užívání zhoustly a na první pohled jsou delší. Nemusím používat hodně řasenky, aby mé řasy byly vidět. Jediné, co mě překvapilo u Rimia Sérum, že po nanesení mě místo štípalo. Ovšem nic, co by se za ten výsledek nedalo vydržet.

Už do týdne byl vidět růst řas, po měsíci používání mám řasy, jako vějíře. Nedráždí oči, jako jiná séra, po kterých jsem měla okolo řas fialovou linku podrážděné kůže.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 21. listopadu 2023

• Aplikace

Sérum Rimia, změna už jde vidět po cca 7 týdnech, růst řas, a kvalita hlavně hustota řas, používala sem i na obočí a tam jde vidět hlavně na hustota nové obočí má úplně silnou vlastnost, moc příjemná aplikace štětečkem a vůně nejdražší na oči a nelepí se

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Kvalita
  • Zápach
  • obal
  • pálení první týdny

S produktem jsem spokojená. Prvních pár týdnů mě tedy po aplikaci pálilo víčko, ale poté bylo vše v pořádku . Kvalita řas se zlepšila, jsou silnější, perfektně se zocelili po permanentních řasách. Jediné co mi vadí je zápach, který opravdu převládá až to není příjemné .

Hairplus Zero Growth Serum for Eyelashes and Eyebrows růstové sérum pro řasy a obočí 3 ml

Ověřený zákazník Biuty Ověřený zákazník

Zakoupeno v Biuty

Serum je skutečně účinné. Delší řasy lze pozorovat již po cca 3-4 týdnech.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• Funkčnost
  • Jednoduché nanesení
  • Smrdí to :D

S produktem jsem naprosto spokojená, ale nemít možnost ho otestovat, tak bych si ho sama nekoupila kvůli vysoké ceně. Musím ale říct, že to opravdu funguje a řasy to opravdu prodlouží. Mohu jedině všem doporučit, ale jak říkám - není to dostupné pro všechny kvůli vysoké ceně.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 19. listopadu 2023

• O neco hustsi rasy
  • Paleni
  • Rezani
  • Svedeni

Neprijemne plaeni po nanoseni produktu. Nebyla jsem moc spokojena. Mam o malinko hustsi rasy, ale to neprijemne uzivani mi vadilo. Spise bych vyzkousela jinou znacku, preci jenom, jde o oci a o zrak, tedy nebudu pouzivat dal. Paleni, rezani, svedeni…

Používám cca 10 let. Občas se mi někdo zeptá, zda to jsou moje řasy, či doplněné ….

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Prodloužení řas
  • Snadné nanášení
  • Rychle schne
  • Pálí
  • Svědí

Sérum na řasy jsem využívala po dobu něco málo přes 8 týdnů. Musím podotknout, že změna je patrná převážně ve zvětšené délce řas. Co se týče hustoty, efekt není zcela výrazný, alespoň v mém případě. Mám přirozeně světlé řasy, takže vyniknou až po nalíčení. Nanášení produktu je snadné a rychle schnoucí. Nicméně jedním z hlavních nedostatků tohoto výrobku je pálení po aplikaci. Zjistila jsem, že k tomu nedochází, pokud nemám na obličeji další kosmetické produkty (krém, sérum), ale pro mou suchou pleť je to nezbytnost. Myslím si, že pro jedince s citlivou pokožkou může nastat riziko pálení a svědění.

deNatura Růstové sérum na obočí 3 ml

deNatura Růstové sérum na obočí 3 ml

Ověřený zákazník www.denatura.cz Marie

Přidáno: 18. listopadu 2023

(naposledy upraveno 14. prosince 2023)

Zakoupeno v www.denatura.cz

• přípravek používán krátkou dobu na výsledek se musí ještě počkat

deNatura Růstové sérum na řasy 3 ml

Ověřený zákazník www.denatura.cz T.

• Dokonale funguje

K séru na rasy jsem byla velmi skeptická a bála jsem se alergické reakce. Tento produkt jsem používala po dobu 2 měsíců a už byly videt krásne výsledky. V současné době mám již třetí balení, rasy jak mrkajici panenka a nehodlám s tím jen tak skoncovat :)

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• Jednoduchá aplikace
  • Praktické balení
  • Tmavší řasy
  • Delší a hustší řasy
  • Na výsledek si musíte počkat 5 týdnů

Výsledky se dostavil asi po pěti týdnech. Pozoruji delší, hustější a tmavší řasy. Jsou pevnější a nepadají. Aplikuje se vždy před spaním v tenké vrstvě. Spotřeba je minimální takže balení vydrží dlouho. Už nemusím používat kleštičky protože se řasy pěkně stáčí nahoru.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

Zakoupeno v Testuj.to

• příjemná, jemná vůně, přípomínala vůni jasmínu a medu
  • jednoduchá a přesná aplikace
  • praktické balení a zajímavý design
  • podráždění pokožky, nemožnost dlouhodobého používání

Sérum má velmi příjemnou vůni a skvěle se aplikuje. Bohužel mě osobně sérum velmi intenzivně štípe na víčkách po dobu několika minut. Nemám žádnou alergii ani zvýšenou citlivost na jiné produkty. Zkoušela jsem to vydržet, ale nakonec jsem se rozhodla s používáním přestat z obav o zdraví svých očí. Chtěla jsem využít alespoň na zahuštění obočí, ale i tam sérum štípalo.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

Zakoupeno v Testuj.to

• Malý, kvalitní a praktický obal
  • Jednoduchá aplikace
  • Oči po nanesení nepalí
  • Ihned se vstřebá
  • Pokud jsem omylem nanesla i na dolní rasy, oci mě palily

Sérum mohu jen doporučit , výsledky se nedostanou hned, ale pokud se sérum bude opravdu nanášet denodenně, tak můžete očekávat opravdu rasy delsi. Rasy jsou opravdu delsi . S použitím klesticek na rasy a natočení kartackem a rasenkou, je to skvělá kombinace .

Lambre Magic Eyelash aktivní sérum na růst řas 4 ml

Lambre Magic Eyelash aktivní sérum na růst řas 4 ml

Ověřený zákazník jk-kosmetika Alena

Přidáno: 14. listopadu 2023

Zakoupeno v jk-kosmetika

• Jednoduché použití, účinnost zaručena, nízká cena.Super výrobek.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 9. listopadu 2023

• Aplikace
  • Lehce štípe

Používala jsem sérum rimia a již po měsíci jsem viděla změny! Řasy jsou hustší, silnější a tmavší. Určitě ho budu používat i nadále. Koupila jsem si před tím i jiné sérum různých značek a tohle se mi zdá jako velice účinné. Akorát mě lehce štípali víčka ale nic co bych nevydržela

• neslepuje řasy, dobrý tvar kartáčku

Sérum na řasy opravdu působí - byla jsem skeptická, ale přesvědčilo mne. Proto jsem si ho nyní objednala již podruhé.

Synouvelle Cosmetics Lash & Brow Activating Serum vysoce výkonné sérum pro dlouhé řasy a plné obočí 5 ml

Ověřený zákazník Synouvelle.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. listopadu 2023

(naposledy upraveno 20. února 2024)

Zakoupeno v Synouvelle.cz

• Funguje!
ÉleverLash Tu Es Belle! Eyelash Serum Kondicionér pro aktivní růst řas 3 ml

ÉleverLash Tu Es Belle! Eyelash Serum Kondicionér pro aktivní růst řas 3 ml

Ověřený zákazník Cosibella.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2023

Zakoupeno v Cosibella.cz

vyrobek jsem si zakoupila dle doporuceni

Ověřený zákazník www.denatura.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. října 2023

Zakoupeno v www.denatura.cz

• příjemné používání bez dráždění očí, jsem teprve na začátku, uvidíme za měsíc

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25