Revitalash Advanced sérum na řasy 2 ml

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 9 984 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč100 % • 640 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 63 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 321 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 1 806 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč100 % • 846 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 494 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 334 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč0 neověřených recenzíDalší informace

• Funguje
    • Skvěle natočí
    • Balení 2 ml vydrží i půl roku
    • Řasy jsou krásně tvrdé, natočené a dlouhé
    • Po prvním nanesení jsem měla červené oči, ale šlo zřejmě o špatnou aplikaci, od té doby se nestalo.

Po sundání umělých řas jsem začala používat. Začalo sice fungovat až za 3-4 týdny, ale nyní mám velmi tuhé, zatočené, krásně dlouhé řasy. Stačí jen přetáhnout řasenkou a efekt je skvělý.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Rychle zabírá,účinek se dostaví do 14 dní.

Drahý

• Krásné dlouhé řasy

Značka
Typ výrobku
séra
Objem
2 ml

Toužíte po hustých a dlouhých řasách? Potom sáhněte po tomto produktu - sérum na řasy RevitaLash Advanced navíc řasy maximálně vyživují a tím zlepšují jejich kvalitu. Zhušťuje a prodluže řasy při pravidelném používání. Sérum se snadno aplikuje díky jemnému kartáčku, který má speciální anti-mikrobiální systém, jenž zabraňuje hromadění bakterií na kartáčku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Funguje
    • Skvěle natočí
    • Balení 2 ml vydrží i půl roku
    • Řasy jsou krásně tvrdé, natočené a dlouhé

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Rychle zabírá,účinek se dostaví do 14 dní.

Drahý

• Krásné dlouhé řasy
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Parfiky.cz

• Při pravidelném užívání nádherně dlouhé zatočené řasy
    • Balení 2ml vydrží i přes půl roku
    • Vysoká cena, na druhou stranu výrobek vydrží dlouho
    • V případě, že se přestane výrobek používat, nově narostlé řasy vyrostou opět jen do původní délky

Mé řasy byly vždy světlé a krátké. Po pravidelném užívání (8 týdnů) mi řasy úžasně zhoustnuly, jsou neskutečně dlouhé a samy se krásně zatočily do "mrkaček".
    Po dosažení délky, je možné sérum používat jen 2x-3x týdně na udržení.
    Bohužel v případě, že se výrobek přestane používat, přirozenou obměnou řas začnou růst řasy opět jen do původní délky.

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

Zatím používám chvíli, ale přesto mi přijde, že řasy padají méně.

• snadná aplikace
    • výborné výsledky

• mám po něm krásné řasy
    • je dražší, ale vydrží dlouho, takže se vyplatí

Je to parádní sérum. Mám po něm řasy jako mrkací panenka :-) Letos jsem koupila k Vánocům jedno balení mámě, tak jsem zvědavá, jak bude působit na ni, má světlé krátké řasy.

• funguje

Přítelkyně ho chtěla k narozeninám a musím říct, že efekt vidím i já a to jsem chlap. Ona je nadšená!

• opravdu funguje
    • přírodní složení
    • pomoc ženám s rakovinou prsu
    • ekologické balení
    • stačí aplikovat 1x denně
    • poměrně vysoká cena, avšak výrobek nemá u nás konkurenci a vyplatí se investovat

prvně jsem byla k tomuto produktu velmi skeptická, ale už po 3 týdnech byly viditelné výsledky, které už dosáhly mojí velké spokojenosti (používám 6 týdnů)