Realash sérum pro aktivní růst řas 3 ml

TOP 10 v kategorii Přípravky pro péči o řasy a obočí

Realash sérum pro aktivní růst řas 3 ml

Přelomové sérum na růst řas 1 lahvička: 3 ml Délka používání: 4-5 měsíců vaše řasy o 83% delší a 79% hustší účinnost potvrzená během testů bez vedlejších...
1 290 Kč

3 ml

• , zakoupeno v www.bepretty.cz

mám vyzkoušeno

• , zakoupeno v Lilite.cz

Koupila jsem jiz podruhe. Serum spolehlive funguje. Prvni vysledky jsou videt snad uz po tydnu - 10 dnech.
    Pro udrzeni ucinku je nutne dalsi baleni, kt. staci pouzivat 2x-3x v tydnu.

• , zakoupeno v Dr-Nek.cz

K podobným produktům jsem byla vždy skeptická a neměla jsem k nim příliš velkou důvěru. Přesto jsem ze zvědavosti vyzkoušela a byla jsem velmi mile překvapena, že má opravdu výrazný efekt. Určitě pořídím znovu.

Typ výrobku
séra
Objem
3 ml

Přelomové sérum na růst řas
1 lahvička: 3 ml
Délka používání: 4-5 měsíců

vaše řasy o 83% delší a 79% hustší
účinnost potvrzená během testů
bez vedlejších účinků

Realash je přelomové sérum na růst řas.

Úlohou Realash je posílit, zvětšit hustotu a prodloužit vaše řasy. Sérum regeneruje řasy za velmi krátký čas. Jeho receptura byla testována specialisty z oboru dermatologie a oftalmologie. Ženy, které ho používali, ho velice doporučují.

Realash přidá objem a délku vašim řasám a zlepší celkový vzhled. Také pomůže při ochraně před křehkostí a lámáním, takže budou vypadat výborně!

Posílené a delší řasy už po 21 dnech
I když uvidíte kompletní výsledky po 30 dnech, některé pozitivní změny uvidíte o hodně dřív. Po 2 týdnech budou vaše řasy silnější, vyživené a budou vypadat lépe. Po 21 dnech budou výsledky ještě úžasnější! Vaše nové já za víc jak 10 dní!

Jak sérum funguje?

Růstová fáze řas trvá přibližně 30 dní. Je to příliš krátký čas na to, aby řasy mohli být dlouhé a husté. Receptura Realash urychluje přirozený růst řas a posílí jejich kořínky. Výsledkem jsou delší, zdravě vypadající a vyživené řasy. Receptura Realash také zabraňuje vypadávání. Aby bylo sérum nejúčinnější, používejte ho jednou denně, a to večer po odstranění make-upu. Nanášejte ho na horní víčko na kořínky vašich řas. Díky speciální receptuře a díky jednoduchému aplikátoru vám 3ml sérum vydrží na 4-5 měsíců užívání. Používání je velmi jednoduché – jeden tah štětečkem stačí na krásné řasy!

Vaše řasy o 83% delší a o 79% hustší
revoluční receptura
bezpečnost
účinnost

Aktivní složky séra podporují růst řas, zabraňují vypadávání a zlepšují jejich celkový vzhled.

Abychom zajistili úplnou bezpečnost, receptura byla obohacena přírodními výtažky ze lnu a měsíčku. Navíc, výtažek z přesličky má očišťující účinky, posiluje jemnou pokožku v oblasti očí, obnovuje její pevnost a pružnost. Výtažek z puškvorce je protizánětlivý. Všechny tyto složky jsou vysoce vhodné pro citlivou pokožku kolem očí.

• , zakoupeno v www.bepretty.cz

mám vyzkoušeno

• , zakoupeno v Lilite.cz

Pro udrzeni ucinku je nutne dalsi baleni, kt. staci pouzivat 2x-3x v tydnu.

• , zakoupeno v Lilite.cz

manželka je s výrobkem spokojená

• , zakoupeno v Dr-Nek.cz

Používám již několik let a jsem spokojená

• dobrá zkušenost

Skvěle funguje.

• , zakoupeno v Dr-Nek.cz

• Opravdu funguje, řasy jsou viditelně delší a hustší

Cena (ovšem při delším používáním stačí používat každý druhý den, balení tak vydží déle)

• , zakoupeno v Dr-Nek.cz

Objednávám opakovaně, sérum skvěle funguje.

• Nejlepší sérum na řasy

Určitě doporučuji, za mě nejlepší sérum. Řasy mám krásne dlouhé. Lidé nevěří, že jsou skutečně moje:)