Pharmatheiss Eyelash Booster elixír pro stimulaci růstu řas 2,7 ml

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

podporuje kvalitu řas

Objem
2.7 ml

Eyelash Booster Elixír pro stimulaci růstu řas nabízí jedinečné složení na podporu růstu, zpevnění a zhuštění řas Moderní kombinace účinných látek - kyseliny hyaluronové a pantenolu efektivně stimuluje růst očních řas. Pravidelné používání Elixíru na stimulaci růstu řas podpoří přirozený růst, pevnost a hustotu očních řas. K dosažení výsledku musí být elixír aplikovaný denně po dobu 6 - 8 týdnů. První výsledky se dostaví už za 30 dní. Přirozený vzhled díky růstu přirozených řas. Jednoduchá a rychlá aplikace. Silně koncentrované (vydrží 3 - 5 měsíců). Bez vonných látek. Bez parabenů a silikonových olejů. Bez konzervačních látek. Vhodné i pro nositele kontaktních čoček. Použití: Jednou denně - nejlépe večer, po očistění pleti naneste jemným tahem linku pomocí aplikátoru ke kořínkům horních řas. Nechejte chvilku absorbovat. Přibližně po 2 minutách můžete použít další produkty tak, jak ste zvyklí. Po dosažení výsledků můžete aplikaci omezit na 1-2 krát týdně.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Jsem velice spokojená.
    • Efekt po měsíci.
    • Dlouhé krásné řasy.
    • Lepší než metoda řasa na řasu. Chodila jsem na řasy po to jsem je chtěla sundat. Po sundání jsem neměla žádný řasy. Koupila jsem si toto sérum a aplikovala vždy ráno a večer. Výsledky se po měsíci dostavili. S řasenkou jsou moje řasy Dlouhé, neslepené a krásné. Za mě doporučuji.
    • Žádné

Super dávám 100%

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

podporuje kvalitu řas

• Používám víc než 3 měsíce a výsledky nulové.

Produkt mi byl doporučen v lékárně,chtěla jsem posílit růst řas,zkušenost je negativní,nevidím žádné výsledky,produkt se aplikuje snadno,to je na něm pozitivní,produkt bych vzhledem k mé negativní zkušenosti nedoporučila.

• Tento produkt mohu s klidem a upřímně maximálně doporučit! V porovnání s účinkem je cena nízká.

Vyzkoušela jsem ze zvědavosti. Po necelých 3 týdnech (výrobce garantuje dobu 4 týdnů) byl účinek viditelný - nejenže řasy padají minimálně, ale okolí se mě ptá, zda to jsou "moje" řasy.. Mám je hustší a delší. Bez přehánění (samozřejmě po nanesení řasenky), mám "kukadla" jako mrkací panna :-) Oči jsou citlivý orgán a nikdy bych si nenechala zahustit či "nalepit" řasy.. Pro zastánkyně tohoto názoru, tento produkt vřele doporučuji!!

• Úplně vyhozené peníze. Přípravek používám přes dva měsíce a na řasách se nic nezměnilo. Délka, síla, hustota - vše stejné

Produkt nedoporučuji, zřejmě stojí za to si připlatit a investovat do dražších sér