Lavera stylingový a pečující gel na řasy a obočí 9 ml

Jedinečný přípravek pro péči o řasy a obočí. Součástí balení je praktický aplikátor pro snadné použití...
Doporučená nabídka MALL.CZ

• perfektní produkt pro zvýraznění a úpravu obočí

měla jsem z dm od značky alverde, ale přestali jej nějak dodávat
    proto jsem ráda, že jsem na totožný produkt narazila zrovna zde

• nanáší se na řasy dobře
    • nevidím žádné zlepšení v růstu řas?

chtěla jsem ho vyzkoušet. Mě osobně moc nepřesvědčil, žádný zázrak. Snad to řasám, alespoň trochu pomůže i když to není vidět.

Značka

• perfektní produkt pro zvýraznění a úpravu obočí

měla jsem z dm od značky alverde, ale přestali jej nějak dodávat
    proto jsem ráda, že jsem na totožný produkt narazila zrovna zde

• nanáší se na řasy dobře
    • nevidím žádné zlepšení v růstu řas?

• , zakoupeno v Alpík

• dávám si ho pod řasenku a je to ok

dobrý produkt

• , zakoupeno v Krasa.cz

• - viditelný účinek (řasy jsou delší, lesklejší, rychleji rostou)
    • - přijatelná cena
    • - žádná proti