Hairplus FacEvolution Growth Serum for Eyelashes and Eyebrows růstové sérum pro řasy a obočí 4,5 ml

TOP 3 v kategorii Přípravky pro péči o řasy a obočí

Produkt roku 2020 - Top v kategorii
Jedinečné složení pro delší a hustší řasy až o 45 %. Snadná a rychlá aplikace. Sérum se okamžitě vstřebá, pečuje a zároveň zvýrazňuje barevný pigment řas a obočí...
2 107 Kč
Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 variantaDárek49 Kč96 % • 620 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 462 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 411 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 009 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 29 063 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 9 889 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 030 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma95 % • 26 352 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 392 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč100 % • 2 813 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 280 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma100 % • 165 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč10 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma17 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 2 417 recenzíDalší informace

Nechte se hýčkat unikátním kosmetickým přípravkem, který vám do čtyř týdnů zajistí viditelně delší a hustší řasy, zvýraznění barevného pigmentu řas a obočí. Sérum je zdravotně nezávadné bez jakýchkoli nežádoucích vedlejších účinků. Nabídne vám jedinečné složení v podobě unikátního mixu účinných látek, snadnou a rychlou aplikaci, radost a potěšení z přirozeně vypadajícího výsledku. Je to skvělá alternativa k umělým řasám. Váš pohled bude znovu atraktivní a finální líčení o mnoho líbivější. Sérum doporučujeme aplikovat ideálně jednou denně. Pokud ho budete používat pravidelně, pak vám jedno balení vystačí minimálně na šest měsíců. Sérum je vhodné pro ženy i pro muže.

Unikátní kombinace účinných složek

Sérum obsahuje speciální bio peptidy, které intenzivně posilují strukturu řas i obočí a zároveň snižují četnost jejich vypadávání. Vitamíny A, C a E vyživují a chrání citlivou okolní pokožku. Ženšenový výtažek prokrví řasovou folikulu, která je díky tomu lépe zásobována potřebnými živinami, jako je například panthenol a výtažky z květů a ovoce.

Typ výrobku
séra
Objem
4.5 ml

• rychlé dodání, řasy se mi hodně prodloužily

Mám již třetí balení, řasy jsou supeeer, za mě naprostá 1

• , zakoupeno v Kosmetika4u

Produkt používám léta - fungoval vždy výborně, teď je účinek slabší - důvod nevím...

Typ výrobku
séra
Objem
4.5 ml

Ocenění

Produkt roku 2020 - Top v kategorii
Produkt roku 2019 - Top v kategorii

Jak sérum funguje?

Sérum způsobí, že bio peptidy znatelně prodlouží růstovou fázi a právě díky tomu mohou řasy a obočí dorůst do svého maxima. Během tohoto procesu navíc mohou čerpat tolik důležité živiny a podpůrné látky, které spolehlivě podporují potřebné prokrvení folikulů.
Jak sérum funguje?

Co můžete očekávat?

Maximální nárůst délky můžete zpozorovat v průběhu čtyř až osmi týdnů, a to až o neuvěřitelných 45 % původní délky. Váš sen o krásných a dlouhých řasách už nemusí být jen pouhým snem. Pokud budete sérum používat pravidelně, tak jedno balení vám vystačí minimálně na šest měsíců.
Co můžete očekávat?

Aplikace nejen v klidu a pohodlí domova

Sérum můžete nanášet prakticky kdykoli a kdekoli, ideálně jednou denně, na čisté a odlíčené řasy a obočí. Aplikuje se přímo ke kořínkům řas, pečlivě v celé délce horního a spodního víčka. Nanášejte pouze přiměřené množství séra, abyste předešli případným alergickým reakcím, pálení, nebo zarudnutí.
Aplikace nejen v klidu a pohodlí domova

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma95 % • 26 352 recenzíDalší informace

Sada obsahuje: Kapsle na podporu růstu vlasů (Hair Stim Capsules) 30 g Růstové sérum pro řasy a obočí Hairplus 4,5 ml

• rychlé dodání, řasy se mi hodně prodloužily

Mám již třetí balení, řasy jsou supeeer, za mě naprostá 1

• , zakoupeno v Kosmetika4u

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Krasa.cz

Opravdu fungují sérum, které prodlužuje a zahuštuje řasy a obočí

• , zakoupeno v skinso.cz

• Sérum výborně funguje objednávám již podruhé
  • , zakoupeno v skinso.cz

• Snadná a rychlá aplikace večer před spaním :)
    • Nato, že mám citlivé oči, mi sérum sedí :)

Koupila jsem ho poprvé před třemi lety, když jsem po delší době uviděla kamarádku a zeptala se jí, jak to dokázala mít tak nádherné dlouhé řasy, a ta mi to tajemství prozradila :) Tak tmavé, dlouhé a natočené řasy jsem nikdy dřív neměla. Díky tomu nemusím tak často používat řasenku, což je pro mě velmi pohodlné.

• , zakoupeno v awashop.cz

Používám cca 10 let. Občas se mi někdo zeptá, zda to jsou moje řasy, či doplněné ….

• , zakoupeno v skinso.cz

• neslepuje řasy, dobrý tvar kartáčku

Sérum na řasy opravdu působí - byla jsem skeptická, ale přesvědčilo mne. Proto jsem si ho nyní objednala již podruhé.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Produkt opravdu funguje

• Opravdu funguje

Opravdu funguje! Po operaci očí mi vypadaly řasy a ne a ne narůst. Po séru opravdu vyrostly, delší řasy jsem nikdy neměla. Balení mi vydrží téměř rok (již používám 1x denně)

skinso.cz (prodejce)

Máme radost, že vy máte radost :-) a děkujeme za recenzi!