FlosLek Laboratorium Revive Lashes stimulující sérum pro růst řas a obočí Bimalash Complex 5 ml

Produkt FlosLek Laboratorium Revive Lashes zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu vašich očí. Vlastnosti: - podporuje a urychluje růst řas - zabraňuje vypadávání řas - zajišťuje...
Doporučená nabídka www.parfumeshop.cz

Skladem • 1 varianta80 Kč100 % • 4 recenzeDalší informace

Typ výrobku
séra
Objem
5 ml

• , zakoupeno v Notino

Kupovala jsem kvůli řasám podle dobrých recenzí. Zatím ale nemohu úplně zhodnotit, jak účinkuje na růst. Dávala jsem na noc, ale při aplikaci musí být člověk opatrný, když jsem kromě řas dala i lehce na kůži, trochu jsem cítila štípání, ráno pocit trochu oteklých očí. Přestala jsem používat, ale ještě tomu dám asi šanci a vypotřebuju, nebylo to nic hrozného.

zatím nevím, po třech dnech není možné hodnotit

• , zakoupeno v Notino

Funguje přesně tak, slibuje.

Typ výrobku
séra
Objem
5 ml

Vlastnosti:

• podporuje a urychluje růst řas
  • zabraňuje vypadávání řas
  • zajišťuje větší hustotu

zatím nevím, po třech dnech není možné hodnotit

• , zakoupeno v Notino

Funguje přesně tak, slibuje.

• , zakoupeno v Notino

• Skvělý výrobek za přijatelnou cenu s výborným účinkem.
  • , zakoupeno v Notino

Zatím nemohu porovnat, užívám teprve týden, ale na očích nepálí a cenově si myslím, že super.

• vyhovuje

Zdá se, že funguje, ale používám pouze krátkou dobu,takže nemohu říct více.

• , zakoupeno v Notino

Při pravidelném používání opravdu funguje !!!

• , zakoupeno v Notino

• Zatím používám týden jenom takže uvidíme jestli bude fungovat
  • , zakoupeno v Notino

• Při pravidelném používání opravdu funguje
  • , zakoupeno v Notino

První nákup výrobků. Cena velmi dobrá, řasy pozvolna rostou.